• ürün1
  • ürün2
  • ürün3
  • ürün4
  • ürün5
  • ürün6
Ana sayfa ÜRÜNLER ALP SYSTEM HAVA KANALI
ALP SYSTEM HAVA KANALI PDF Yazdır e-Posta

 

ALP100RF İÇ MEKAN


21 mm kalınlığında Sandviç Panel HALOJEN TÜREVLERİ - CFC, HCFC ve HFC içermeyen kapalı hücreli yaygın (genişletilmiş) POLIIZOSIYANUARAT esaslı poliüretandan oluşmaktadır. Yalnız köpüğün yoğunluğu 48 kg/m3'dür. Astar (Primer) ile uygulanmış alüminyum ve yüzeyinde kalınlık 80 mikrondur.

ALP200RF DIŞ MEKAN ve CİHAZ ODALARI


21 mm kalınılğında Sandviç Panel HALOJEN TÜREVLERİ - CFC, HCFC ve HFC içermeyen kapalı hücreli yaygın (genişletilmiş) POLIIZOSIYANUARAT esaslı poliüretandan oluşmaktadır. Yalnız köpüğün yoğunluğu 48 kg/m3'dür. Astar (Primer) ile uygulanmış alüminyum kaplıdır ve iç yüzey 80 mikron dış yüzey 200 mikrondur.

ALP230RF DIŞ MEKAN


30 mm kalınılğında Sandviç Panel HALOJEN TÜREVLERİ - CFC, HCFC ve HFC içermeyen kapalı hücreli yaygın (genişletilmiş) POLIIZOSIYANUARAT esaslı poliüretandan oluşmaktadır. Yalnız köpüğün yoğunluğu 48 kg/m3'dür. Astar (Primer) ile uygulanmış alüminyum kaplıdır ve iç yüzey 80 mikron dış yüzey 200 mikrondur.

     

NEREDE, NE ZAMAN, NİÇİN
 
NEDİR
 
NASIL
 

ALP SYSTEM karmaşık havalandırma sistemlerinde karşılaşılan etkisiz ve yetersiz çözümlere etkili, teknolojik, sorunsuz ve emniyetli yapısıyla cevap vererek oluşabilecek zorlukların üstesinden gelebilmenizi sağlamaktadır.

 

 
ALP SYSTEM klasik kanal sistemlerine göre daha üstün ve teknolojik bir hava kanalı sistemidir: Bu özellikleri ve performansı ile uygulamada olduğu kadar projelendirmedeki sorunları da şantiye de çözebilmenizi sağlar. 

ALP SYSTEM Hava Kanalı patentli benzeri olmayan eşsiz bir teknoloji ile donatılmıştır. Paneller kendilerini oluşturan materyallerin fiziksel özelliklerinden faydalanmaktadır.

 
ALP SYSTEM Paneli Alp teknolojisinin kalbidir: Kapalı hücreli ve yüksek yoğunluklu (%95'den fazla) poliizosiyanuarat esaslı bükülmez yapılı CFC, HCFC, HCF içermeyen üretim yöntemi ile üretilmiş sandwich paneldir. UN (EUROPEAN REGULATIONS) normları ile uyumlu florokarbür kullanılmadan genişletilmiş ve UV ışınların geçişini tamamen durduran aluminyum ile iç ve dış her iki yüzeyide kaplanmıştır. Bu özellik kanalınıza 30 yıldan fazla bir süre için stabil özellik ve yalıtım performansı sağlar.